אודות המשרד

עו”ד בורר ומגשר טל מייק

שותף בכיר

עו"ד משנת 2010 ונוטריון מוסמך.

בורר ומגשר מוסמך מטעם לשכת עוה"ד בישראל. 

משמש כיו"ר וועדת הקשר בלשכת עוה"ד בישראל (מחוז ת"א – הרצליה). 

מומחה אמנויות הלחימה, בשיטת "דניס השרדות" ושיטות נוספות.

עו”ד ונוטריון טל מייק התמחה בלשכתו של ראש רשות התאגידים הראשון במשרד המשפטים של מדינת ישראל, בזרוע העסקית – רשם החברות, רשם השותפויות, רשם המפלגות וסייע בהקמתה.

שנים של ניסיון מעולם הניהול, העסקים והמשפט (לרבות בארה"ב ובאירופה) תורמות להישגיו של עו”ד ונוטריון טל מייק אשר ניהל ומנהל הליכי ליטיגציה רבים בכל תחומי עיסוק המשרד ודרך כל הערכאות, לרבות תיקים מורכבים במחלקה הכלכלית בביהמ”ש המחוזי ת”א-יפו ובחיפה, כמו גם בבתי המשפט המחוזיים בענייני פירוק חברו ובביהמ"ש העליון בירושלים, בהם משמש לא אחת כבעל תפקיד מטעם ביהמ"ש הנכבד.

בעבר, סייע עו”ד ונוטריון טל מייק לקדם את התיקון ל-“חוק הסלקציה” בשיתוף ובמקביל להצעתה לתיקון החוק של ח”כ שלי יחימוביץ'.

עו"ד ונוטריון טל מייק התנדב במשך שנים רבות במשטרת ישראל וככזה, צבר ניסיון רב משני צידי הקשת, שוטר מחד והעו”ד המשפטן מאידך ובעל ניסיון לא מבוטל בטיפול בתיקי ליטיגציה בתחום זה.

עו”ד ונוטריון טל מייק הינו מגשר ובורר מוסמך מטעם לשכת עוה"ד וככזה, זווית ראייתו רחבה יותר מן העו”ד הסביר, כיוון ששלושת כובעיו אלו מקנים לו את היכולת לנתח את סוגיית הלקוח בקו שונה הנובע מחשיבה מחוץ לקופסא, כאשר התשתית הינה משפטית, אך עליה מולבשת תורת הגישור ו/או הבוררות הנלמדת ומיושמת כשלושה בארה”ב ורק לאחרונה החלה לחלחל במדינת ישראל והתוצאות מדברות בעד עצמן.

בעל אזרחות ישראלית ואזרחות האיחוד האירופאי.

עו”ד מעין אספיר

שותפה בכירה

בעלת תואר ראשון LLB ותואר שני LLM במשפטים

עו”ד אספיר נבחרה כמצטיינת דיקאן במסגרת שנות לימודיה וכן סיימה את התואר בהצטיינות.

כמו כן, היתה עו”ד אספיר פעילה בעמדות מפתח של אגודת הסטודנטים במשך שנות לימודיה במרכז הבינתחומי בהרצלייה

עו”ד אספיר התמחתה בלשכתו של מנהל מחלקה בפרקליטות האזרחית בתל אביב – משרד המשפטים.

בוגרת קורס “דיבייט” של משרד החוץ
יוצאת משרדה של עו”ד ויקטוריה גלפנד העוסק בדיני משפחה ופונדקאות

שנים של ניסיון מעולם הניהול והמשפט תורמות להישגיה של עו”ד אספיר, אשר ניהלה ומנהלת הליכים משפטיים בכל הערכאות, לרבות תיקים מורכבים בתחום המשפחה והפונדקאות.

עו”ד אספיר אחראית על מספר תקדימים בתחום דיני המשפחה והפונדקאות אשר אף התפרסמו בתקשורת.

עו”ד אספיר אחראית על מספר תקדימים בתחום דיני המשפחה והפונדקאות אשר אף התפרסמו בתקשורת.

פועלת בשיתוף עם ארגונים לסיוע משפטי לאזרחים אשר ידם אינה משגת, כגון ארגון היא”ס וכן הקהילה הלה”טבית בישראל.

מחלקות המשרד

לקוחות ממליצים

מעין וטל היקרים! אתם צוות מנצח של עורכי דין מקצועיים ברמה אחרת!!! תודה על הטיפול המסור המקצועי והאדיב. תוצאות זה אצלכם ... תודה על הכל
קארין ועידן ברקאי
קודם כל בן אדם, וגם עורך דין מוכשר נעים אמין ותותח! המון המון בהצלחה
Avi Ben
אלופים, מקצועיים רמת שירות מצויינת. מומלץ בחום!
ליגל טקסי
עו"ד טל מייק הוא מקצוען אמיתי בעל ניסיון רב.
חיים רבנסרי
טל מייק תודה רבה על הטיפול המקצועי והמסור ישר כוח
מוטי גישר
מקצוענות ואמינות
קובי בר לב
אשתי ואני חפשנו עורך דין שיטפל בצד הישראלי של תהליך פונדקאות באוקראינה ולמזלנו מצאנו את עו׳ד מעין אספיר, שלא רק דאגה לבצע את חלקה על הצד: הטוב המהיר והיעיל ביותר (ובכך גם חסכה לנו הרבה זמן ולא מעט כסף), אלא גם ממש לוותה אותנו בכל התהליך והראתה לנו שבאמת אכפת לה מאיתנו, בצורה שפשוט הפתיעה את שנינו. תודה לך עו׳ד אספיר על הטיפול המסור !
ירדן בן-חור
משרד עו׳ד מייק&אספיר, בשונה ממשרדים אחרים נותן יעוץ משפטי ממוקד וענייני, בחשיבה שתואמת את שנת 2022. המשרד מכווין ומלווה עד לפתרון הבעיה איתה מתמודד הלקוח. לאחר עשור של חיפוש, מצאתי יועצים שפותרים בעיות בכל התחומים: משפחה, עמותות, הקדשות, ליטיגציה פורצת דרך ועוד.
רוני שטיינר
לאחר שנים של אכזבות מעורכי דין, זכיתי לעבור חוויה מתקנת עם עורכת הדין מעין אספיר. עו"ד מעין אספיר היא אשת מקצוע מעולה, קשובה, זמינה, עניינית ופתוחה לבקשות ולרעיונות שלי. היא מצטיינת ביצירתיות ובלקיחת יוזמה בכל הנוגע להליך המשפטי. קשובה לרעיונותי ולצרכיי ויחד עם זאת יודעת לשמור אותי מאופק ומחושב. ללא ספק אשת מקצוע מהשורה הראשונה.
אורי גולדשטיין
פניתי לעו״ד מעין אספיר בבקשה לניסוח כתב תביעה וקיבלתי מענה: מהיר, אדיב, אנושי ומקצועי מאוד ! ומעל הכל, מרוצה מאוד מהתוצאה שקיבלתי.
גיא חדידה

דברו איתנו

דילוג לתוכן