דיני שטרות והוצאה לפועל / גביית חובות אבודים

דיני שטרות והוצאה לפועל / גביית חובות אבודים

עו"ד ומגשר מייק מעניק שירות משפטי מעולה לשם גביית חובות עסקיים ופרטיים באופן היעיל ביותר.

עו"ד ומגשר מייק שואף להשקיע כל מאמץ על מנת להשיג עבור לקוחותיו הישגים מרשימים, במינימום הוצאות ובאפקטיביות מירבית, תוך הקפדה לקבל לטיפול לקוחות נבחרים בכדי להעניק לכל לקוח שירות אישי מסור ובכדי להעניק לכל תיק את כל הזמן הדרוש על מנת למצות את פוטנציאל הגבייה הגלום בתיק. המשרד עובד בשיתוף עם משרד חוקרים פרטיים מהשורה הראשונה ונעזר בו לשם איתור ופעולות נגד חייבים. כחלק בלתי נפרד ממלאכת הגבייה אין מניעה מלנקוט כנגד החייבים בכל האמצעים החוקיים העומדים לרשותנו, לרבות הטלת עיקולים בטרם הגשת תביעה או בטרם מסירת אזהרה, הרמת מסך נגד בעלי מניות ומנהלים בתאגיד, הוצאת פקודות מאסר, עיכוב יציאה מן הארץ, כינוס נכסים, עיקול רכוש השייך לחייב והוברח לצדדים שלישיים, ייחוס חובות לבני הזוג של החייבים, זימון בנקים לחקירות בפני ראש ההוצאה לפועל,פינוי פולשים וסילוק יד ממקרקעין, נקיטת הליכי פשיטת רגל ועוד. 

עו"ד ומגשר מייק רואה "חוב אבוד" כאתגר, ומפעיל חשיבה יצירתית כיצד למצות את המירב מכל תיק ומכל חייב, אף במקרים בהם על פניו נראה כאילו אבדה תקווה. 

לרגל הרפורמה החדשה בהוצאה לפועל, במסגרתה עומד משרד המשפטים למחוק "חובות אבודים" בהם לא נעשה דבר לקידום הגבייה, מומלץ מאוד להזדרז ולנקוט בהליכי גבייה נמרצים לגביית "החובות האבודים", בטרם התיקים יבוערו וימחקו. 

במקרים מתאימים, אני נרתם לסייע לחייבים להתגונן מפני הליכי גבייה הננקטים כנגדם, ומנסה להביא להפחתה דראסטית בחובות בדרכים יצירתיות, לרבות על דרך של איחוד תיקים, פשיטת רגל, הסדרי חוב וכיוצ"ב, משרדי מקפיד על מתן עדכון שוטף באשר לנעשה בתיקים, זמינות מסביב לשעון, ומתן מחירים הוגנים וסבירים בתנאי תשלום נוחים, בנוסף הפורום שבאתר עומד לרשותכם לשאלות בנושא הוצאה לפועל.

שירותים נוספים

רוצים לשמוע עוד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

למה אנחנו?

אמינות

מקצועיות

ניסיון

לקוחות ממליצים

מעין וטל היקרים! אתם צוות מנצח של עורכי דין מקצועיים ברמה אחרת!!! תודה על הטיפול המסור המקצועי והאדיב. תוצאות זה אצלכם ... תודה על הכל
קארין ועידן ברקאי
קודם כל בן אדם, וגם עורך דין מוכשר נעים אמין ותותח! המון המון בהצלחה
Avi Ben
אלופים, מקצועיים רמת שירות מצויינת. מומלץ בחום!
ליגל טקסי
עו"ד טל מייק הוא מקצוען אמיתי בעל ניסיון רב.
חיים רבנסרי
טל מייק תודה רבה על הטיפול המקצועי והמסור ישר כוח
מוטי גישר
מקצוענות ואמינות
קובי בר לב

דברו איתנו

דילוג לתוכן