תאגידים וסימנים מסחריים

הלקוחות הפוטנציאלים של המשרד הינן: חברות היי-טק, חברות תעשייה (low-tech), חברות יצרניות, יבואנים, מפיצים, סיטונאים וחברות לייעוץ ומתן שירותים.

דיני תעבורה הנורמה עליה מושתתת הגישה המסחרית של עורך דין ומגשר מייק, הינה נורמה של פתרון משפטי כולל לחברות ועסקים קטנים לאורך כל תחומי המשפט המסחרי בין אם יבחרו להקים חברה בארץ או בחו"ל. המשרד מעניק שירותים משפטיים ללקוחותיו החל מרישום חברה ועריכת תקנון חברה, ייצוג בעסקאות משקיעים, מיזוגים, עריכת הסכמי הפצה ומעניק ייעוץ משפטי שוטף. המשרד מנהל את תיקי הליטיגציה, ייצוג מול רשויות,ייצוג בתביעות כנגד לקוחות וספקים ובכובעו כמשרד מגשרים נותן פתרונות יצירתיים לסכסוכים בין החברה לעובדים, מבלי בהכרח להגיע לבית המשפט ולבזבז לשווא את כספו של הלקוח. למשרד ניסיון רחב גם בפירוק חברות ורישום סימני מסחר בארץ ובחו"ל.

שירותים מיוחדים המוענקים ללקוחות המסחריים של המשרד הינם:

  • ייצוג החברה מול רשם החברות ואל מול כולי עלמא, כמשרד הרשום של החברה.
  • ביצוע כל פעולה פיזית מול רשם החברות כגון: יצירת ורישום שיעבוד, העברת מניות, הגדלת/הקטנת הון רשום, החזרה לפנקס של חברה שנמחקה, שינוי מען רשום וכיוצא באלו.

שנים של ניסיון מעולם הניהול, העסקים והמשפט תורמות להישגיו של עו"ד ומגשר מייק. המשרד מנוסה לא רק במתן שירותים משפטיים לחברות, אלא גם בהשגת פתרון המתאים למציאות העסקית של הלקוח ומפעיל את כובעיו הן המשפטיים והן הגישוריים בהתאם לצרכי הלקוח בנקודת הזמן המדוברת, בנוסף הפורום שבאתר עומד לרשותכם לשאלות בנושא דיני תאגידים .